slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ełk

Apartament do sprzedaży Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58,72 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 997 zł/m2. Budynek z 2018 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 587 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: przedszkoli, szkół, obiektów sportowych, saun, siłowni, sklepów, punktów usługowych, cukierni, piekarni, kościołów, laboratoriów medycznych, paczkomatów, placów zabaw etc. Wokół przepiękna okolica pełna jezior, plaż, promenad i rozległych terenów zielonych. Na wielbicieli rowerowych wycieczek czekają wydzielone stojaki na rowery.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych rodzin z dziećmi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym układzie: jadalnia + aneks kuchenny + salon + sypialnia + taras + przedpokój + pokój dla dziecka + łazienka. Duże wrażenie we wnętrzu tego luksusowego apartamentu na sprzedaż robi efektowne oświetlenie LED-owe w podłodze, które zapala się od czujników ruchu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom zarówno komfort (ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwo (kamery, monitoring, wideodomofon).

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętym w cenie kompletnym wyposażeniem. Właścicieli aut ucieszy na pewno pobliski parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3942)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl