slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 378 000 złotych. Powierzchnia 46,17 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 187 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2005 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + korytarz. Wszystkie pokoje w luksusowym apartamencie na sprzedaż są jasne i słoneczne. Nieopodal znajdują się tereny zielone i jezioro. Wyjątkowo atrakcyjna i malownicza lokalizacja. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura: szkoła, żłobek, przedszkole, obwodnica, sklepy etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy e.polakowska@wgn.pl. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-139)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl