komfortowy aneks kuchenny oraz salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Guardamar De Segur (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Guardamar De Segur). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 255 000 EUR (1 106 700 złotych). Powierzchnia 82,24 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 13 457 złotych. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Trzecie piętro w pięciokondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcją zakupu dodatkowo garażu w cenie 18 000 EUR. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest w otoczeniu wielu obiektów sportowych, co czyni go znakomitą propozycją dla miłośników uprawniania sportów. Mamy tu boisko do piłki nożnej, korty tenisowe, pole golfowe, basen, boisko do koszykówki, jachtowy port itp. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: 2 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się nieopodal solnych lagun i jezior, parków narodowych, ujścia rzeki Segura, plaży i morza. Warto zaznaczyć, że WHO uznała tutejszy klimat za jeden z najzdrowszych na świecie. Słońce świeci tu przez 3 000 godzin w roku. Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-96)

Kontakt:
e-mail: e. boloz@wgn.pl