slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 240 000 zł (12 194 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznie odrestaurowanej kamienicy z 1900 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 101,69 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może przestronnym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca prestiżową lokalizacją w jednej z najpopularniejszych i najbardziej elitarnych dzielnic. Blisko stąd do wszystkich atrakcji miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym klientom, którzy marzą o bardzo dobrze skomunikowanej, ale cichej i spokojnej okolicy. W zasięgu krótkiego spacerku znajdziemy wykwintne restauracje, całodobowe sklepy, galerie handlowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom najwyższy topień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno ogólnodostępne miejsca parkingowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 sypialnie;
– salon;
– pokój;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Warto podkreślić, że do oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przynależy również pomieszczenie piwniczne.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1211)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl