slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Apartament do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 650 tys. zł i powierzchnia 53 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 264 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym designem, komfortem i aranżacją pomieszczeń z dbałością o każdy detal. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także unikatową lokalizacją w sercu Gór Stołowych. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również olbrzymim potencjałem. Świetnie nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze znaczącym zyskiem. Osoby zmotoryzowane zainteresują liczne, naziemne miejsca postojowe, a na amatorów dwóch kółek czeka zadaszona rowerownia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom europejski poziom życia dzięki między innymi wielu udogodnieniem (ogrzewanie podłogowe, sterowane przez internet zamki szyfrowe w drzwiach, monitoring wspólnych części). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży WGN Nieruchomości w celu omówienia szczegółów związanych z inwestycją. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9528)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl