slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 749 000 zł (10 446 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 71,7 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. VI piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do rozmów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany dla majętnych rodzin z dziećmi ze względu na rozkład, lokalizację oraz okoliczną infrastrukturę. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją na terenie cichej, spokojnej, zielonej i zadbanej dzielnicy. Wokół dużo zielonych enklaw, placów zabaw oraz ogólnodostępnych miejsc parkingowych. W odległości krótkiego spaceru znane centrum handlowe, dyskonty popularnych sieci, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, apteki etc. Blisko stąd zarówno na siłownię, do pubu, pizzerii, restauracji oraz banków. Do Śródmieścia Gdańska można dojechać w mniej niż kwadrans.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada zabezpieczone domofonem wejście do budynku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 sypialnie;
– salon;
– balkon;
– łazienka;
– wc;
– kuchnia;
– przedpokój.
Cena obejmuje wyposażenie kuchni. Istnieje również możliwość zakupu części zabytkowych mebli- temat. Temat do negocjacji z właścicielami. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu można przy dobrej pogodzie dostrzec wody Zatoki Gdańskiej.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1214)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl