slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 68 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 485 zł/m2. Budynek z 2017 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 509 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym, słonecznym tarasem ora dwoma miejscami postojowymi. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + aneks kuchenny + jadalnia + 2 sypialnie + łazienka z wc + garderoba + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż w idealnym stanie o przestronnych pomieszczeniach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy poziom komfortu, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoja doskonałą lokalizacją w otoczeniu zieleni (las) i rozległych terenów rekreacyjnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla osób ceniących spokój oraz lubiących aktywnie spędzać czas (ścieżki rowerowe, trasy do biegania, plac zabaw) oraz dobrze zjeść (zarybiony staw, miejsca do grillowania). Na wyciągniecie ręki znajdziemy niezbędną do codziennego życia infrastrukturę:
– przedszkole
– szkoła
– kompleks sportowy
– sklepy
– dyskonty popularnych marek
– przychodnia zdrowia
– poczta.
Dojazd do centrum Szczecina zajmuje nie dłużej niż kwadrans.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13414)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl