slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2001, a także imponująca cena 567 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na III piętrze i liczy 61 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 295 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoją rewelacyjną lokalizacją w dynamicznie rozwijającej się i znakomicie skomunikowanej z centrum i obwodnicą trójmiejską dzielnicy Gdańska. W pobliżu nie brakuje niezbędnych do codziennego życia sklepów, dyskontów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, aptek, restauracji, kościołów. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co troszczy się domofon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje eleganckim, czystym i zadbanym wnętrzem:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– 2 sypialnie.
Umeblowanie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje do uzgodnienia z właścicielem. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane mają możliwość dokupienia 2 miejsca parkingowe na zewnątrz plus wolno stojący garaż (oddzielna kw) za łączną kwotę 70 000 zł. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1286)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl