slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Luksusowy apartament na sprzedaż w San Pedro Del Pinata (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 800 164 zł (8 891 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2019 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 90 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w wysmakowanym stylu z wyczuciem dobrego gustu i zgodnie z najnowszymi trendami. Duże wrażenie estetyczne robi tu efektowne oświetlenie LED-we. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również życie na europejskim poziomie (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki.
Wisienką na torcie jest przepięknie utrzymany i zagospodarowany ogród. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno przynależny garaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji między Morzem Śródziemnym a Morzem Mniejszym. To doskonała okolica przy jednym z największych parków narodowych, gdzie spotkać można różowe flamingi. Z lokalizacji ucieszą się ponadto amatorzy gry w golfa ze względu na pobliskie pole golfowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-865)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl