zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w San Pedro Del Pinata (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 90 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 891 zł/m2, co daje 800 164 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami. Duże wrażenie robi oryginalne oświetlenie z LED-owymi halogenami oraz LED-owym downlightem w toaletach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kuchennym sprzętem AGD. Wysoki komfort zapewnia wszystkim domownikom zapewni ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 łazienki + 3 sypialnie + salon + kuchnia. Niesamowicie efektownie prezentuje się przynależny, bajkowy ogród. Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością przynależny garaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w korzystnej lokalizacji między Morzem Śródziemnym a Morzem Mniejszym. To unikalna lokalizacja przy jednym z największych parków narodowych, nieopodal słonych lagun, gdzie zaobserwować można niecodziennie spotykane, różowe flamingi. Z lokalizacji ucieszą się ponadto amatorzy gry w golfa, bowiem w sąsiedztwie mieści się profesjonalne pole golfowe.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-865)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl