slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 719 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 7 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 48 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 14 979 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim pięknem, elegancją oraz wykończeniem w najwyższym standardzie, co z kolei gwarantuje przyszłym mieszkańcom życie na europejskim poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją atrakcyjną lokalizacją na kameralnym osiedlu na pograniczu Oliwy i Przymorza. To dobrze znane gdańszczanom miejsce, które charakteryzuje się wyszukanym designem współtworzonym przez trójmiejskich artystów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującym:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnię;
– łazienkę;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony został w wysokiej jakości sprzęty znanych i markowych producentów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi technologiami podnoszącymi komfort jego użytkowania:
– system automatycznego sterowania temperaturą
– wideodomofon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy duża komórka lokatorska (4,11 m2) w cenie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z miejscem parkingowym (dodatkowo płatne 15 000 zł). Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta, ale jednocześnie w cichym jego zakątku. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do pozostałych części Trójmiasta. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura biznesowa, usługowo-handlowa, edukacyjna oraz rekreacyjno-sportowa. Szybko dotrzemy zarówno na plażę i słynnego parku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może ponadprzeciętnym potencjałem inwestycyjnym. To doskonała propozycja zakupu z myślą o późniejszym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1291)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl