slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nam morzem (pomorskie). Studio/kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 369 tys. zł i powierzchnia 24 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2010 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 375 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim nowym nabywcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i luksusów. Dba o to między innymi rozprowadzona klimatyzacja. Właścicieli aut ucieszy z kolei przynależne miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 35 000 zł). Warto już na początku podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest wraz z całkowitym wyposażeniem (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom także wysoki stopień bezpieczeństwa (ochrona, całodobowy monitoring, solidne ogrodzenie). Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością halę garażową pod budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto przestronnymi tarasami. O wschodzie słońca można tu wypić kawę, a po zachodzie zrelaksować się przy lampce wina. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w fantastycznej lokalizacji, nieopodal plaży oraz morza. W otoczeniu przepiękna, nadmorska przyroda. Spacer na plażę zajmuje zaledwie parę minut. To teren nobilitującej inwestycji deweloperskiej w śródziemnomorskim stylu. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1311)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl