slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 649 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach z 1966 roku i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 58 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 190 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje dużym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się zarówno do całorocznego zamieszkania przez nowych właścicieli, jak i lokaty kapitału dla zamożnego inwestora. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności zapierającym dech w piersiach widokiem, jaki roztacza się z jego balkonu oraz okien. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie trzeba dodać umeblowane, wysmakowane i wystylizowane wnętrze po generalnym remoncie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży prezentuje się następująco: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także fantastyczną lokalizacją. Blisko stąd na plażę, do sklepów, na wyższą uczelnię, do hotelu, kin, basenów, punktów gastronomicznych i usługowych, na korty tenisowe i do squasha, na lodowisko, ściankę wspinaczkową, na jogę czy do znanego i lubianego centrum handlowego. W okolicy nie brakuje zieleni i parków. Na dzieci czekają dobrze wyposażone place zabaw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyci także majętnych profesjonalistów pracujących w okolicznych kompleksach biurowych. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1401)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl