slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 800 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 35 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 2009. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 2 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może niezwykle komfortowym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem:
– sypialnia;
– salon;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest w pełni umeblowane. Warto w tym miejscu podkreślić przynależne, dodatkowe, praktyczne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na wynajem mieści się na prestiżowym i chronionym osiedlu w topowej lokalizacji. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13568)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl