slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsk (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 7-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 20 013 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2019. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 79 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 660 000 zł oraz położenie na V piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją rewelacyjną lokalizacją w popularnej i poszukiwanej na rynku dzielnicy blisko znanego parku z alejami, ścieżkami rowerowymi oraz placami zabaw. Wokół rozwinięta infrastruktura: wyższe uczelnie, gastronomia, kino, basen, squash, kort tenisowy, lodowisko, ścianki wspinaczkowe, joga, centrum handlowe. Blisko na plażę. Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do pozostałych części Trójmiasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa całodobowy monitoring. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla majętnej rodziny, jak i pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży z dużym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom również wygodę i komfort, za co odpowiada m.in. klimatyzacja. Wszystkie pomieszczenia są komfortowe, jasne, widne i ciepłe. A na dodatek niezwykle ustawne:
– salon;
– 3 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej + komórką lokatorską (płatne dodatkowo: 60 000 zł). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1441)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl