slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwunastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 453 tys. zł i powierzchnia 65 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziesiątym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 969 zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera częściowe umeblowanie z nowocześnie wyposażoną kuchnią i markowym sprzętem AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją blisko centrum i w otoczeniu bogatego zaplecza usługowo-handlowo-oświatowego. Znajdziemy tu szkołę, pasaż handlowy, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, żłobek, markety itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont. Jego wnętrze jest bardzo atrakcyjnie wyposażone. Olbrzymim udogodnieniem jest z pewnością obecność funkcjonalnego pomieszczenia piwnicznego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– łazienka z wc;
– pralnia;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– balkon;
– pokój;
– przedpokój;
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom doskonałe warunki do życia i wypoczynku w poczuciu bezpieczeństwa (szyfrowany domofon). Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu, a przy transakcji jego sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-407)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl