po lewej salon, aneks kuchenny oraz sypialnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 438 000 złotych. Powierzchnia 44,33 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 880 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2016 roku.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoją elegancją, komfortem, prestiżem oraz zapierającym dech w piersiach widokiem na Orunię Górną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska (w cenie) oraz miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne – 35 000 zł).

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej (markety, dyskonty znanych sieci, sklepy, piekarnia, stacje benzynowe, restauracje, siłownia, przychodnia zdrowia, kręgielnia, przedszkola, szkoły, park). W razie jakichkolwiek pytań – zapraszam do kontaktu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-271)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl

x (x)