slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 16 138 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2022. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 65 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,049 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom imponujące widoki z okien oraz balkonu na patio i plac zabaw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: balkon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 35 tys. zł (zakup obligatoryjny). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zostało całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa urzekającą lokalizacją w jednej z najpopularniejszych, gdańskich dzielnic blisko plaży i rozwiniętej infrastruktury (punkty usługowe, sklepy, szkoły). Okolica uchodzi za niezwykle zieloną z wieloma strefami wypoczynku. Na wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu czekają trasy rowerowe oraz piesze ścieżki.

WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1681)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl