slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 455 000 zł (6 059 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1991 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 75,1 m2, na której zaaranżowano 4 pokoi. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego spojrzenia swoim komfortowym, jasnym i słonecznym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu zadbanej zabudowy. Lokalizacja zapewnia korzystne połączenie komunikacyjne z centrum. Nieopodal sklepy, przedszkola, szkoły, punkty usługowe, szpital, place zabaw dla dzieci. W okolicy znajdziemy mnóstwo terenów idealnych na weekendowe spacery lub przejażdżkę rowerową.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnego, pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój.
Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6150)

Kontakt:
e-mail: a.bonifaczuk@wgn.pl