slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 511 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2005. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 52,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 602 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu wytwornym i designerskim wnętrzem po remoncie: przedpokój + łazienka + pokój + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej okolicy. Wokół bogate zaplecze handlowo-oświatowo-usługowe: przedszkola, obiekty sportowe, punkty usługowe, sklepy, szkoły. Okolica uchodzi za zieloną i sprzyjająca relaksowi. Właściciele aut docenią wiele ogólnodostępnych miejsc postojowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + domofon), a także wygody.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, zapraszamy do kontaktu mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1722)

Kontakt:
e-mail: k.szymanska@wgn.pl