slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, sześciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 58,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 23 116 zł/m2, co daje 1,35 mln zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2021 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami w stylu „loft”. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: open space + sypialnia.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym ogrodem. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno miejsce postojowe w garażowej hali.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom wysoki komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. O to drugie dba nie tylko całodobowa ochrona, ale i monitoring oraz wideofon. Ekskluzywny apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla majętnych klientów, którzy chcą mieszkać na imponującym poziomie w najlepszej lokalizacji ścisłego centrum Gdańska (Wyspa Spichrzów) i otoczeniu historycznej Starówki. W odległości krótkiego spaceru sklepy, punkty usługowe, szkoły, kluby, przedszkola, kawiarnie, galeria handlowa, restauracje.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1718)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl