slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1992, a także imponująca cena 670 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 64 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 469 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje w pierwszej kolejności najwyższy stopień bezpieczeństwa wszystkim jego mieszkańcom (domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa nowocześnie i pod okiem projektanta zaaranżowanym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi idealne miejsce dla zamożnych rodzin z dziećmi, które szukają komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia. Nieopodal znajdziemy: punkty usługowe, galerie handlowe, sklepy, place zabaw, parki, szkoły oraz przedszkola. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją w sercu jednej z najpopularniejszych, gdańskich dzielnic. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się niezapominany widok.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1634)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl