slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 16,3 tys. zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1970. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 30 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 489 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może eleganckim i przepięknie odremontowanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
– przedpokój;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– sypialnia;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż uważany jest za klejnot na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz wygody. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie trzeba dopisać unikatową lokalizację zaledwie kilka minut od plaży w otoczeniu niezbędnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom lub majętnym parom, którzy cenią najwyższy standard i fantastyczną lokalizację. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie nowy i pachnący jeszcze świeżością. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1720)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl