slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 399 000 zł (15 740 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 25,35 m2. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż kompletnie nowy i dotychczas przez nikogo nie zamieszkały. Luksusowy apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym designie. Wnętrze gustownie urządzone i w pełni wyposażone. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widok na tereny zielone. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z rzadko spotykanym przy tego typach ofert prywatnym ogrodem. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać atrakcyjną lokalizację w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. W zasięgu wzroku znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz unikalny, sensoryczny plac zabaw i ogród zapachów. Cisza i spokój. Amatorzy dwóch kółek zainteresują się rowerownią, natomiast rodziny z małymi dziećmi wózkarnią.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym, młodym małżeństwom oraz majętnym singlom, którzy chcą być blisko atrakcji miejskich, ale jednocześnie w otoczeniu przyjaznym naturze. Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne: 20 000 zł). Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim najwyższy stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa (całodobowy monitoring). Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1668)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl