slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 292 000 zł (5 407 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym kamienicy o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności nobilitującą lokalizacją w sercu miasta. Nieopodal apteki, sklepy, restauracje, butiki, urzędy, szkoły, uczelnie wyższe, punkty usługowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromnym, kameralnym i eleganckim wnętrzem z idealnym rozkładem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– biuro;
– korytarz;
– pomieszczenie gospodarcze;
– łazienka.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Zamożne rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno 2 miejsca parkingowe. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno suszarnia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać w najwyższym standardzie w sercu miasta. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1208)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl