slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1980, a także imponująca cena 787 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o jedenastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 56,3 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 979 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom zarówno najwyższy standard życia w komforcie i wygodzie, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Osoby zmotoryzowane zauważą i docenią od razu liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przepięknie odremontowanym, zaaranżowanym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: łazienka + wc pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnia + balkon. Warto w tym miejscu nadmienić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wspaniałą lokalizacją w jednej z najbardziej poszukiwanej na rynku dzielnicy całego Trójmiasta. Blisko plaża, morze. Na wyciągnięcie ręki przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy, szkoły, kawiarnie, punkty usługowe, apteki, restauracje. Okolica uchodzi za bezpieczną, cichą, spokojną i zielona. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo prosimy o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1822)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl