slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 64,25 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego zachodu. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 070 zł/m2, co daje 390 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1992 roku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasem z dużym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się unikatową lokalizacją nieopodal nowej plaży miejskiej, nad jeziorem, przy promenadzie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych rodzin z dziećmi szukających bezpiecznego i komfortowego miejsca do życia, jak również majętnych par, które cenią przestrzeń i chcą cieszyć się urokami życia w sąsiedztwie jeziora.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert przestronnym, słonecznym i estetycznie urządzonym wnętrzem o następującym rozkładzie: kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + balkon + łazienka + wc + przedpokój. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu jest imponujący widok na jezioro. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-4039)

Kontakt:
e-mail: elk@wgn.pl