slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 782 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2009. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 48,38 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 570 000 zł oraz położenie na III piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego (sklepów, szkół, punktów usługowych). Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom nie tylko wysoki standard życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca postojowe. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Z okien oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu roztacza się niezapominany widok na okolicę.

Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób poszukujących komfortu, wygody i najwyższego standardu życia w dogodnej lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym ekskluzywnym apartamentem na sprzedaż, zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prezentację. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu do sprzedaży. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1880)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl