slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Włochy (Palermo)

Apartament na sprzedaż Włochy (Palermo)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Palermo (Włochy). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 146 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 514 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 805 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem z funkcjonalnym układem pomieszczeń: 2 sypialnie + pokój dzienny + aneks kuchenny + taras + 3 łazienki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w nadmorskiej okolicy. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom wysoki standard życia wśród (panoramiczny taras o pow. 210 mkw., klimatyzacja, winda prosto do apartamentu) oraz poczucie bezpieczeństwa.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.  Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalizm i najwyższy standard usług. Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez ich realizacje, wielopłaszczyznową reklamę i marketing na rynku lokalnym i globalnym, kończąc do sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo każdej transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie. Stosujemy System Jakości WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 33-letnim doświadczeniu. Wybierając solidne biuro WGN, można uniknąć ryzyka nieuczciwych transakcji i cieszyć się spokojem podczas procesu zakupu nieruchomości na Sycylii. Dodatkowo, renomowane biuro nieruchomości WGN gwarantuje pomoc w sprawach prawnych i podatkowych związanych z zakupem nieruchomości, co zwiększa bezpieczeństwo inwestycji.

WGN posiada szeroką wiedzę o lokalnym rynku, dostarcza rzetelnych informacji o dostępnych nieruchomościach i pomaga w negocjacjach cenowych. Aby zapewnić bezpieczny zakup nieruchomości na Sycylii, zawsze warto skorzystać z renomowanego biura nieruchomości WGN. Istnieje możliwość odbioru z lotniska Palermo. Opieka po przylocie i w następnym etapie ewentualny wynajem komercyjny zakupionej nieruchomości. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: od prezentacji luksusowego apartamentu do sprzedaży po całą procedurę (tłumacz przysięgły, obsługa prawna, obsługa notarialna, konto w banku).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14239)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl