slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2009 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórny. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 33 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje w pierwszej kolejności topową lokalizacją na prestiżowym osiedlu, słonecznym balkonem oraz estetycznym wykończeniem wnętrza. Luksusowy apartament do wynajmu wraz z przynależną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z kompletnym wyposażeniem:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach „najmu okazjonalnego”. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14202)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl