slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, 2011 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 767 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 42,71 mkw. powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 17 958 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom, majętnym małżeństwom oraz inwestorom. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa komfortowym i przestronnym wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym designie: sypialnia + pokój dzienny + łazienka z wc + korytarz + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przestronną piwnicą (dodatkowo płatne 20 tys. zł). Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przepiękny ogród o pow. ok. 50 m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale również poczucie bezpieczeństwa. O to ostatnie dba m.in. monitoring. Luksusowy apartament na sprzedaż uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Sprzyja temu również fantastyczna lokalizacja w otoczeniu zieleni, w poszukiwanej na rynku okolicy. Blisko znajdziemy znane centrum handlowe, Stare Miasto, zabytki, punkty usługowe, sklepy, dyskonty, markety. To niemal samo serce miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1958)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl