slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 3 600 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na 5 piętrze 7-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 52,12 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2020 roku. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 7 200 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do majętnych najemców (także tych posiadających zwierzęta) przyzwyczajonych do życia na najwyższym poziomie w otoczeniu komfortu, wygody i prestiżu. Właściciele aut docenią z pewnością klimatyzowany parking (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament do wynajmu oferuje przyszłym domownikom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo (całodobowa ochrona + monitoring). Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla w centrum miasta. W pobliżu liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły, wyższe uczelnie, place zabaw, szpital, parki, tężnia solankowa, przychodnie zdrowia, apteki. Spacerem spokojnie dojdziemy w kilka minut na Rynek.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje przepięknie zaprojektowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + balkon + przedpokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia jedynie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. WGN tworzy około 100 oddziałów obrotu nieruchomościami i działalności deweloperskiej oraz ponad 650 doświadczonych agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą opartą na ponad 30-letnim doświadczeniu na rynku. Spodobała Ci się oferta tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem? Nie zwlekaj i już dzisiaj umów się na prezentacje.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (085-7)

Kontakt:
e-mail: p.lipowski@wgn.pl