prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 515 tys. złotych. Powierzchnia 44 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 11 705 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na piątym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2015 roku.

Mocną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest na pewno ujęta w cenie komórka lokatorska o powierzchni 10 mkw., a także możliwość zakupu płatnego miejsca postojowego w hali za 25 tys. zł. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + korytarz + aneks kuchenny + łazienka z wc + taras + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji. Blisko stąd zarówno do centrum, znanej ul. Długiej, jak i na dworzec PKP. Okolica zielona, spokojna i cicha.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem, co czyni go doskonałą propozycją albo do zamieszkania przez właściciela i jego rodzinę, albo jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle jasne, widne i słoneczne. Niesamowite wrażenie robią zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Gdańska oraz tereny zielone.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-264)

Kontakt:
e-mail: m.wodzynska@wgn.pl