designerskie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Torreviej). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena – 104 999 EUR (455 696 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 60 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 7 595 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na parterze w trzykondygnacyjnym budynku.

Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż otwiera jego położone w jednym z najzdrowszych na ziemi, klimatycznie miejsc. WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia, wydała taką rekomendację dla tutejszego klimaty śródziemnomorskiego. Bliskość morza, malowniczy region, 3 000 godzin słońca w roku oraz średnia roczna temperatura na poziomie +20 st. C. to kolejne z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Warto nadmienić, że luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego z basenem oraz terenami zielonymi w częściach wspólnych. Nieopodal znajdują się zapierające dech w piersiach zatoki otoczone palmami, a także popularny „Parque de las Naciones”, czyli park z wieloma ciekawymi atrakcjami, jak na przykład reprodukcją mapy Europy, jeziorem, gdzie spotkać można kaczki, żółwie i kolorowe karpie oraz kaplicą św. Emidiusza.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż urządzone nowocześnie. Cena zawiera opłatę za meble, zasłony oraz oświetlenie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + sypialnia + łazienka + kuchnia + salon.

Biuro WGN gwarantuje całkowitą obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-106)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl