slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,145 mln zł (16 499 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2019 roku o ośmiu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 69,4 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany majętnym, aktywnym osobom, a także bogatym rodzinom z dziećmi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic, z dogodnym dojazdem do centrum. W pobliżu mieszczą się liczne obiekty sportowe, targ z ekologiczną żywnością, apteki, restauracje, przedszkola, galerie handlowe, salony usługowe, sklepy itp. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenia na pewno rozległe tereny zielone.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. dla przykładu mamy tu zainstalowany monitoring. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pokój dzienny + balkon + łazienka + aneks kuchenny + przedpokój + 2 sypialnie + gabinet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem postojowym w garażowej hali + komórką lokatorską (dodatkowo płatne).

W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-605)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl