slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w San Pedro Del Pinata (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 90 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 891 zł/m2. Budynek z 2019 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 800 164 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją przy jednym z największych parków narodowych pomiędzy Morzem Śródziemnym a Morzem Mniejszym. Duża atrakcją są tu na pewno laguny z różowymi flamingami. To również korzystna lokalizacja dla miłośników gry w golfa, ponieważ ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w sąsiedztwie profesjonalnego pola golfowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się również swoim przepięknym ogrodem. Rodziny posiadające samochód zachwyci z kolei przynależny garaż. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pokój dzienny + kuchnia + 2 łazienki + 3 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz sprzętem AGD w kuchni i ogrzewaniem podłogowym w łazienkach. Warto w tym miejscu dodać, że cena luksusowego apartamentu zawiera również halogeny LED-owe w salonie, kuchni i sypialniach, oraz downlight LED-owy w toaletach.

Nasze biuro gwarantuje całkowitą obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-865)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl