slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 32 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Adekwatna do zastanego luksusu cena za metr kwadratowy wynosi 20 906 zł/m2. Kamienica z 1950 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 669 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją na słynnym, gdańskim Starym Mieście, w otoczeniu licznych atrakcji turystycznych oraz przepięknych zabytków. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura w postali licznych sklepów, galerii handlowych, modnych klubów, pubów, restauracji, piekarni, przedszkoli i szkół. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do całego Trójmiasta. Właścicieli aut ucieszy z pewnością prywatny parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także starannie odremontowanym wnętrzem, kiedy to wymieniono niemal całe wyposażenie oraz instalacje hydrauliczną i elektryczną. Luksusowy apartament na sprzedaż po generalnym remoncie. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera umeblowanie + wyposażenie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa nowoczesną aranżacją, której nie brakuje funkcjonalności. Dużym udogodnieniem w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie jest na pewno przynależna, funkcjonalna piwnica. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: sypialnia + przedpokój + aneks kuchenny + salon + łazienka.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-886)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl