slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 74 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 811 zł/m2. Kamienica o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 430 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. marketów, sklepów, restauracji i parków. Lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, co zawdzięcza monitoringowi na klatce schodowej, oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym oraz czterema pomieszczeniami gospodarczymi. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje meble kuchenne na wymiar z wyposażeniem + szafę wnękową w przedpokoju i sypialni. W poczet zalet oferowanego luksusowego apartamentu na sprzedaż należy również dopisać odremontowane wnętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi: łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny + taras + kuchnia.

Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-208)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl