slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, siedemnastokondygnacyjnym drapaczu chmur. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 15 973 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 74,5 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,19 mln zł oraz położenie na jedenastym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej blisko wybrzeża. Okolica uchodzi za niezwykle zieloną i malowniczą, co zawdzięcza bliskości Lasów Witomińskich oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Warto podkreślić, że lokalizacja zapewnia dogodną komunikację z całym Trójmiastem. W okolicy znajdziemy m.in.: szpitale, ośrodki zdrowia, wyższe uczelnie, szkoły, przedszkola, pocztę, apteki, stacje paliw, salony usługowe, restauracje, sklepy oraz największe na Pomorzu centrum handlowo-rozrywkowe. To także znane centrum biznesowe Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce postojowe w garażowej hali (w cenie).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa z pewnością swoim komfortowym, wygodnym, ekskluzywnym i przemyślanym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół. Mamy tutaj: hol + 2 łazienki + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Właściciel wyraża gotowość wystawienia faktury (można odliczyć 8% podatku). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1126)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl