slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 196 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2007. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 51 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 520 000 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje długą listą samych zalet, a wśród nich: przynależny ogród, zielona lokalizacja, komfortowe wnętrze oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa zagwarantowany przez monitoring oraz domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: szkół, przedszkoli, sklepów, marketów, przychodni zdrowia, aptek, kościoła, placów zabaw oraz wielu miejsc rekreacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Kuchnia w pełni wyposażona (w cenie). Entuzjaści nowych technologii docenią na pewno światłowód.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1183)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl