slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wieluń

Apartament do wynajęcia Wieluń

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 29 m2 z podziałem na dwa pokoi w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 250 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1,5 tys. zł.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się od pierwszej prezentacji znakomitą lokalizacją wśród rozległych i przepięknych terenów zielonych. Nie brakuje tu jednakowoż niezbędnych do codziennego życia sklepów, punktów usługowych czy placów zabaw dla dzieci. Okolica uważana jest za bezpieczną, spokojną i klimatyczną.

Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje swoim zadbanym, odremontowanym i komfortowo wyposażonym/umeblowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Inne oferty można znaleźć na stronach: www.wgn. pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1548)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl