slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 1,399 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 49 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 28 551 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji fantastycznym widokiem z okien na Motławę, eleganckim wnętrzem zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– korytarz;
– balkon;
– łazienka;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto wymarzoną lokalizacją na terenie nowoczesnej inwestycji tuż obok najważniejszych atrakcji, jak pomnik Neptuna, dźwig Żuraw, Filharmonia Bałtycka, Gdańska Galeria Miejska, Teatr Wybrzeże i Szekspirowski etc. W okolicy znajdziemy także centra handlowe, sklepy, restauracje, przychodnie zdrowia, przedszkola i szkoły. Na terenie osiedla do dyspozycji pozostają również plac zabaw, taras z roślinnością, rowerownia, sauna, klub fitness, sala klubowa, biblioteka. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce w hali garażowej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie wykończony i doskonale umeblowany z wyczuciem dobrego gustu. Przy transakcji zakupu tego luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1203)

Kontakt:
e-mail: w.pstragowska@wgn.pl