slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2013, a także imponująca cena 424 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 5301 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 998 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na pewno fantastyczną lokalizacją na terenie nowoczesnego i bezpiecznego, osiedla z placem zabaw. W okolicy znajdują się siłownie, basen, punkty usługowe, sklepy, dyskonty popularnych marek, markety, szkoły, obiekty sportowe. Na rodziny posiadające samochód czeka parking. Wokół miłe i spokojne sąsiedztwo. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum w mniej niż 10 minut.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem pełnym światła i słońca. Rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: balkon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym (w cenie).

Współpracując z WGN Kalisz – biurem nieruchomości działającym terenie Kalisza i okolic – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie gwarantujemy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1313)

Kontakt:
e-mail: o.marszal@wgn.pl