slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 379 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 23,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 992 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją unikatową lokalizacją bardzo blisko morza, na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej o eleganckiej architekturze śródziemnomorskiej. Wokół piękna, nadmorska przyroda, iglaste lasy, kołyszące się trawy, plaże, kawiarnie, punkty gastronomiczne, sklepy.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może słonecznym, widnym i jasnym wnętrzem, co zawdzięcza dużym przeszkleniom. Niekwestionowaną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także imponujący taras. Na zmotoryzowanych czeka przynależne miejsce postojowe w garażowej hali (dodatkowo płatne 20 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon/sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, o co dba monitoring plus całodobowa ochrona. Dużym udogodnieniem jest także rozprowadzona klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem (w cenie).  Zapraszamy do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1425)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl