slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku.Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 807 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1970. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 55,09 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 375 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepów, punktów usługowych, terenów rekreacyjnych etc Właściciele aut docenią z pewnością pobliskie miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Dużym udogodnieniem dla wszystkich będzie na pewno przynależna piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może zapierającymi dech w piersi widokami z okien na panoramę miasta. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać eleganckie i gustownie zaaranżowane wnętrze: łazienkę z wc + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny + balkon + pokój/gabinet + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, otrzyma darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu, roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-70)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl