slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 60 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 699 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu uchodzi za perłę na lokalnym rynku nieruchomości i prawdziwe dzieło sztuki, które łączy wyjątkowy design z funkcjonalnością. Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie znajdziemy: 3 balkony, przedpokój, łazienkę, pokój dzienny, kuchnię. Mocnym atutem oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu są zapierające dech w piersiach widoki z okien na okolicę.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany majętnym klientom, którzy cenią elegancję i funkcjonalność. Luksusowy apartament na wynajem imponuje również nobilitującą lokalizacją w elitarnej dzielnicy, w samym sercu miasta. Nieopodal mamy rozległe tereny rekreacyjne, wykwintne restauracje, atrakcje kulturalne, sklepy, punkty usługowe etc. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca estetycznym, wykończonym w dobrym guście wnętrzem. Każde wejście do tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to spotkanie z wytwornością i wyrafinowanym stylem. Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do kontaktu mejlowego oraz na prezentację. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 699 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Parliamo italiano. We speak English.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-8)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl