prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 15 428 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1936. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 110,29 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe – wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,7 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: korytarz + kuchnia + 3 sypialnie + balkon + łazienka + pokój dzienny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do negocjacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w odremontowanym budynku z rozległym i zadbanym trawnikiem. Na zmotoryzowanych czeka utwardzony parking. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją. Na plaże czy molo dojdziemy w mniej niż 10 minut. Wokół rozbudowana infrastruktura: punkty usługowe, sklepy, ośrodki wypoczynkowe, obiekty kulturalne, szkoły, przedszkola itp.).

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-785)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl