slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,7 mln zł (15 428 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1939 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 110,19 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe – wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– łazienka
– 3 sypialnie
– korytarz
– balkon
– salon
– kuchnia.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje do negocjacji. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w odremontowanym budynku z rozległym i zadbanym trawnikiem. Na rodziny posiadające samochód czeka utwardzony parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również nobilitującą lokalizacją. Na plaże czy molo dojdziemy w mniej niż 10 minut. W najbliższej okolicy rozbudowana infrastruktura:
– przedszkola
– obiekty kulturalne
– punkty usługowe
– ośrodki wypoczynkowe
– sklepy
– szkoły.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-785)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl