slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja, Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja, Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torrevieja, Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 107 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 304 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 674 550 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może lokalizacją uchodzącą z jedną z najzdrowszych na świecie (klimat). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to np. rozprowadzona klimatyzacja. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienka. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są gustownie umeblowane i odpowiednio wyposażone w sprzęty AGD/RTV. Amatorzy aktywności na świeżym powietrzu docenia długie spacery nad brzegiem morza wzdłuż słynnego pasażu, na którym znajdą wiele sklepów, restauracji i kawiarni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto unikatową lokalizacją tylko pięćset metrów od morza. Z okiem rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na morze. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

W związku z ogromną ilością klientów z Polski zainteresowanych obecnie zakupem ekskluzywnych apartamentów i luksusowych rezydencji w Hiszpanii, spowodowaną wojną w Ukrainie, w celu usprawnienia procesu zakupu, prosimy o kontakt tylko osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:
1) Klient nie kontaktował się wcześniej w żaden sposób (telefonicznie/mailowo/przez formularze internetowe) z żadną inną agencją nieruchomości czy deweloperem w Hiszpanii. Agencje nieruchomości w Hiszpanii udostępniają między sobą swoje oferty, więc wysyłanie przez klientów zapytań do różnych agencji powoduje chaos, a skuteczność pracy z takim klientem znacznie spada
2) Zakup będzie realizowany bez potrzeby posiłkowania się kredytem. Nie mamy w tej chwili możliwości zajmowania się także kredytami.
3) Klient ma zaplanowaną konkretną datę przylotu do Alicante.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9124)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl