slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1992, a także imponująca cena 1,599 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 147,7 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 826 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności eleganckim, wygodnym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również nobilitującą lokalizacją w sercu miasta, nieopodal popularnego bulwaru. Wokół rozwinięta infrastruktura:
– banki;
– puby;
– przedszkola;
– sklepy;
– dyskonty;
– drogerie;
– szkoły;
– apteki;
– pizzerie.
Rodziny posiadające samochód docenią wliczoną w cenę ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży opłatę za garaż. Olbrzymią zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością przynależny do niego pawilon usługowy, co daję możliwość zamieszkania i pracowania pod jednym dachem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój + 3 sypialnie + wc + aneks jadalniany. Cena luksusowego apartamentu do sprzedaż wciąż pozostaje do negocjacji. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-840)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl