stylowe i eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 13 507 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1992. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 147,7 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 995 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim komfortowym wnętrzem zaaranżowanym na 2 kondygnacjach oraz elitarną lokalizacją w centrum miasta. W pobliżu słynny Bulwar Nadmorski. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. dyskontów, sklepów, drogerii, przedszkoli, szkół, aptek, pubów, pizzerii oraz banków. Osoby zmotoryzowane docenią wliczoną w cenę luksusowego apartamentu na sprzedaż opłatę za garaż wraz z kotłownią. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno przynależny do niego pawilon usługowy, co daję możliwość zamieszkania i pracowania pod jednym dachem.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia
– aneks jadalniany
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaż wciąż pozostaje do negocjacji. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-840)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl