slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 499 000 zł i powierzchnia 50 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 980 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoim nowoczesnym designem wnętrza, komfortem, prestiżem oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym ogrodem. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest w pełni wyposażone:
– wiatrołap;
– salon;
– taras;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.
Całość zaprojektowana i urządzona jest ze smakiem w jasnych, neutralnych kolorach (biel, naturalne drewno, grafit), z pięknym oświetleniem oraz designerskimi kaloryferami. Dużym udogodnieniem jest na pewno rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również korzystną lokalizacją stanowiącą złoty środek pomiędzy miastem a podmiejskim spokojem. Co ważne, nie brakuje tu niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, jak sklepów, dyskontów, centr handlowych, żłobków, przedszkoli itp. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd na autostradę A2, a także do autostradowych obwodnic S11 oraz S5. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany młodym ludziom szukającym pierwszego lokum. Na zmotoryzowanych czeka jedno dedykowane miejsce postojowe przed budynkiem. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-22)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl