slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 243 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2000. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53,6 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 549 000 zł oraz położenie na III piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim słonecznym, przestronny, komfortowym i eleganckim wnętrzem. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależna komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także ciekawą lokalizacją w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy. Wokół liczne sklepy, szkoła, przychodnie, przedszkole, żłobek, apteka. Lokalizacja gwarantuje również dobry dojazd do obwodnicy Trójmiejskiej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu ekskluzywnego apartamentu. Pomożemy również w uzyskaniu korzystnego kredytu na jego zakup i/lub remont. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-77)

Kontakt:
e-mail: piotr.kieczen@wgn.pl